News
Janku, będziemy pamiętać… (2 maja, 2019 2:35 pm)
Szansa na sukces? (8 kwietnia, 2019 1:57 pm)
Urząd, kury i mury (29 marca, 2019 3:35 pm)
Krytyka i samokrytyka (28 marca, 2019 4:02 pm)
Oczy szeroko zamknięte (7 lutego, 2019 10:20 pm)
2018-08-30 - Pasmo sukcesow

Pasmo sukcesów…

30 sierpnia 2018
Comments off
804 Views

Trochę późno, ale jednak. Jeden z Czytelników bloga janow24.eu skomentował to, co naszym zdaniem warto puścić w eter, sorry, w sieć. Oto list na naszej skrzynce:

Witam ponownie….
Jak już wszyscy wiemy zbliża się czas konfrontacji wyborczej. Choć jak obserwuję nasz janowski grajdołek to jakby nic się nie działo, marazm, znudzenie, jakby wszystko już było ustalone, żadnych emocji………a jednak http://www.janowlubelski.pl/aktualnosci/dla-mieszkancow/burmistrz-janowa-lubelskiego-zaprasza-na-spotkanie-w-dniu-30-sierpnia Może nie wszystko jest tak do końca ustalone i omówione skoro trzeba wyciągać kiełbasy wyborcze schowane w rękawie ???? Przez cztery lata nic…. a tu konsultacja nagle, budujemy kolejny plac zabaw !!! Jak obserwuję trochę naszą małą scenkę polityczną to taki plac zabaw jest niezłą trampoliną politycznego sukcesu… Na Zaolszyniu się wybili to czemu w innych miejscach miasta nie można by tego powtórzyć? Abstrahując jednak od polityki, i przyjmijmy, że to dla dobra mieszkańców to mam otwarte pytanie czy to naprawdę dobra lokalizacja na takie miejsce?? Czy nie stanie się kolejnym miejscem spotkań janowskiej żulerki wieku gimnazjalnego……… wszak tam ani kamer, mało ludzi……. Czy ktoś zrobił rzetelną analizę ile w okolicy mieszka dzieci? Mieszkam niedaleko i mamę z wózkiem spotkać w tym rejonie miasta możną tylko wówczas jak skraca sobie drogę z zalewu, albo idzie na ciuchy do Lewiatana ! Moim skromnym zdaniem to będą pieniądze wyrzucone w błoto!!! budowanie takiego obiektu w miejscu gdzie potencjalny zainteresowany ma 500m do parku, 1500 do zalewu a mieszkańcy OW plac zabaw przy blokach i drugi na Misztalcu….. nie rozumiem takiego posunięcia ? Jedyne wytłumaczenie to kiełbasa wyborcza z namacalnym efektem! Uważam, że najlepszym miejscem na wybudowanie porządnego placu zabaw jest Park Miejski……. jak byłem mały, chodziłem tam często były huśtawki, karuzela, i imitacje samochodów zrobione z rurek stalowych i drewnianymi ławkami….wiem, teraz to musi być ładnie, a dzieci powinny siedzieć grzecznie na ławkach i nie deptać trawnika !!! cicho sza…. bo koncepcja architektoniczno urbanistyczna miasta się zachwieje !!!! Pozdrawiam i mam nadzieje, że nie zostanę uznany za czepialskiego 🙂

Szanowny Czytelniku!

Po prostu czas na zmiany! Czyli? Trzeba pójść na wybory! A to, że burmistrz ogłosi na spotkaniu pasmo sukcesów to inna sprawa. Można uwierzyć, albo i nie.

zn