News
Janku, będziemy pamiętać… (2 maja, 2019 2:35 pm)
Szansa na sukces? (8 kwietnia, 2019 1:57 pm)
Urząd, kury i mury (29 marca, 2019 3:35 pm)
Krytyka i samokrytyka (28 marca, 2019 4:02 pm)
Oczy szeroko zamknięte (7 lutego, 2019 10:20 pm)
1

PeOPiS i reszta

23 lipca 2014
Comments off
942 Views

Ciąg dalszy Czarnego Humoru Politycznego, czyli…

PeOPiS i reszta

Dzięki Wam wpadłem na doskonały pomysł. Ponieważ Janów to rzeczywiście miasto wyjątkowe i wciąż przybywa na to dowodów zastanawiam się, czy nie trzeba stworzyć czegoś takiego jak Janowski Album Polityczny. Oczywiście Wasza pomoc będzie niezbędna. Chodzi o fotografie, artykuły, ulotki i wszystko inne co przypomni i uświadomi o czym i jak Nasi (?) włodarze mówili, deklarowali, a co rzeczywiście robili i z kim. Wiem, że stałość poglądów politycznych jest w Polsce towarem deficytowym, ale nieustające flirty, zdrady lub deklaracje bezpartyjności są po prostu nie do zniesienia. Można tłumaczyć do znudzenia, że czyni się to dla dobra tych czy innych lub wszystkich ogólnie, ale osobiście wolę takich co robią to oficjalnie niż udają wszystkich świętych na raz.

Macie kolejne zdjęcia do obejrzenia. Na jednym Nasi Znajomi ( kojarzeni z PiS) w układzie dwójkowym, „przypadkowo” podczas jednej z konwencji Platformy Obywatelskiej, a na drugim podczas towarzyskiego spotkania z bardzo uroczą Leną Kolarską–Bobińską z PO i zwartym szeregiem koalicjantów z PSL.

No i niech to teraz sam Prezes Jarosław Kaczyński to oceni!

zn

PS. Jesteście wspaniali. Przesyłajcie kolejne zdjęcia i dokumenty na adres blog@janow24.eu , to może ludziom oczy się otworzą. Razem stworzymy historyczny Album Polityczny Janowa. Tym razem to jest naprawdę Czarny Humor!