News
Janku, będziemy pamiętać… (2 maja, 2019 2:35 pm)
Szansa na sukces? (8 kwietnia, 2019 1:57 pm)
Urząd, kury i mury (29 marca, 2019 3:35 pm)
Krytyka i samokrytyka (28 marca, 2019 4:02 pm)
Oczy szeroko zamknięte (7 lutego, 2019 10:20 pm)
2018-05-29 Wrocilismy 2

Wróciliśmy!!!

29 maja 2018
Comments off
816 Views

Stało się. Nikt się tego nie spodziewał. My sami też nie. Blog janow24.eu znowu nadaje. Po długich i trudnych naradach postanowiliśmy – trzeba pisać. Decyzja została podjęta jednogłośnie przez cały zespół. Dlaczego? Nasi eksperci uznali, że janowska oferta medialna  jest niepełna, a przede wszystkim smutna i urzędowa. Tak dalej być nie może.

Odpuściliśmy ostatnie trzy i pół roku. Czujemy się winni. Byliśmy jednak bardzo zajęci. Po naszym zwycięstwie w wyborach samorządowych 2014 roku zasypano nas kontraktami i propozycjami. Podejmowaliśmy nawet najtrudniejsze wyzwania. Nie o wszystkim możemy jeszcze mówić. Naszym doświadczeniem dzieliliśmy się w Polsce i na świecie. Nie jest tajemnicą, że blog janow24.eu uczestniczył w przekazaniu władzy przez rodzinę Castro swoim następcom na Kubie. Byliśmy ważnym elementem kampanii wyborczej Władimira Putina w Rosji i wyborach prezydenckich w Wenezueli. Pracowaliśmy na zlecenie Watykanu. Wydarzyło się wiele. Poznaliśmy mniej lub bardziej wspaniałych ludzi. Byliśmy świadkami historycznych wydarzeń. Pewnie kiedyś o tym napiszemy.

Teraz wracamy do Janowa. Nie jesteśmy zmęczeni. Wręcz odwrotnie. Światowe sukcesy przeniesiemy na nasz lokalny grunt. Może będzie trochę weselej. W Polsce zbliża się wyborczy serial. Pierwszy odcinek zaplanowano już na listopad tego roku. Domyślamy się jaki może być scenariusz. Uważamy jednak, że każdy ma prawo do rzetelnej informacji, sam powinien wyciągać wnioski i decydować zgodnie ze swoją wolą. Mamy wiele pomysłów jak to zrobić, ale pomoc naszych Czytelników będzie konieczna. To WY wiecie co Was dotyczy lub najbardziej boli w najbliższym otoczeniu. Podzielcie z nami swoimi uwagami i spostrzeżeniami. Adres mailowy blog@janow24.eu znowu działa. Odpowiemy na każdy sygnał.

Z pozdrowieniami

W imieniu ekipy janow24.eu

Zbigniew J. Nita

PS. Żeby było jasne. Nikt nas na nikogo nie nasłał.