News
Janku, będziemy pamiętać… (2 maja, 2019 2:35 pm)
Szansa na sukces? (8 kwietnia, 2019 1:57 pm)
Urząd, kury i mury (29 marca, 2019 3:35 pm)
Krytyka i samokrytyka (28 marca, 2019 4:02 pm)
Oczy szeroko zamknięte (7 lutego, 2019 10:20 pm)
2014-06-14 Popieram Kubusia Puchatka3

Popieram Kubusia Puchatka i… innych!

14 czerwca 2014
Comments off
1193 Views

Każdy polityk powinien być elastyczny. W końcu nie wiadomo z kim przyjdzie zawrzeć kolejny sojusz lub pod kogo trzeba będzie się „podwiesić”. Ale w samorządzie uprawianie polityki powinno być ustawowo zabronione. Tymczasem nasi samorządowcy „wieszają się” na każdym, kto w danej chwili wydaje się być ważny. A potem na kolejnym.

Naprawdę przykro mi o tym pisać, ale ponieważ zupełnie przypadkiem trafiłem na pewne nagranie i ulotkę wyborczą, nie mogę się oprzeć, żeby Was, Czytelnicy, z tym nie zapoznać lub przypomnieć i poddać ocenie słowa naszego, kochającego każdą polityczną opcję Włodarza. Z powodu wrodzonego lenistwa nie szukałem więcej podobnych kwiatków, ale wydaje się, że przyszłościowe uczucia naszej lokalnej władzy da się przewidzieć. Na przykład, jeżeli do władzy dojdzie SLD, poparcie może rozpocząć się mniej więcej tak – Towarzyszki i Towarzysze! Idee lewicowe mają swoje głębokie korzenie w naszym społeczeństwie. Janów Lubelski był zawsze otwarty i wrażliwy na brak sprawiedliwości i równości. Musimy wrócić do tych szczytnych ideałów. Popieramy… Dla odmiany Nowa Prawica Korwina–Mikke usłyszy – Nie będziemy w naszym mieście tolerować złodziejskiej polityki Unii Europejskiej, która niby daje, ale bardziej zabiera nasze pieniądze. Zrobiliśmy już tak dużo, że z resztą damy sobie sami radę. Popieramy… A Ruch Narodowy? – Polacy! Tak dalej być nie może. Międzynarodowy spisek naszych wrogów prowadzi do katastrofy. Trwa planowe wyniszczanie Narodu. Zewrzyjmy nasze szeregi. Musimy poprzeć… Partia Janusza Palikota dowie się, że – Tylko nowoczesne, niekonwencjonalne myślenie i działanie może uzdrowić i poprawić sytuację w kraju. Tylko realistyczne podejście do spraw istotnych może pomóc w rozwiązaniu naszych problemów. Dlatego trzeba poprzeć…

Dosyć! Jak i za co trzeba poprzeć PSL i PiS poczytajcie i posłuchajcie sami. W razie wątpliwości możecie Go zapytać osobiście. Też Was poprze. I to z uśmiechem.

Link: http://w352.wrzuta.pl/audio/0MGYTcIYqPW

zn

PS. Osobiście popieram Kubusia Puchatka, Myszkę Miki, Kaczora Donalda, Psa Pluto, Królewnę Śnieżkę (bez Krasnoludków!), Strusia Pędziwiatra, Smerfy, Bolka i Lolka, Reksia, Krecika, no i oczywiście Wilka i Zająca. A Wy?