News
Janku, będziemy pamiętać… (2 maja, 2019 2:35 pm)
Szansa na sukces? (8 kwietnia, 2019 1:57 pm)
Urząd, kury i mury (29 marca, 2019 3:35 pm)
Krytyka i samokrytyka (28 marca, 2019 4:02 pm)
Oczy szeroko zamknięte (7 lutego, 2019 10:20 pm)
2018-09-28 - Koniec piesni

Koniec pieśni?

28 września 2018
Comments off
794 Views

Z pewnym żalem informujemy, że nie będzie jednak kontrkandydata na stanowisko burmistrza Janowa. Pewne osoby nie zdecydowały się z tylko im i nam wiadomych względów o ubieganie się o to jakże zaszczytne stanowisko. Wyborcze zasady są bezwzględne – jest człowiek, nie ma partii, nie ma człowieka. Liczą się cyferki. Nie będzie burmistrza w słomkowym kapeluszu lub w spódnicy. Będzie inny, czyli ten sam. W idealnie dopasowanym garniturze, z przyjaznym uśmiechem dla wszystkich. Nie zrobi się inaczej, śmieszniej, ani weselej. Będzie jak było.

Komitet Wykonawczy  jedynej Partii odrzucił kandydaturę Jana J. na stanowisko burmistrza Janowa. Podobno kandydat ma być tylko jeden, więc ten drugi został na lodzie. To sprawa jego i Partii, którą popiera, a która zrobiła Go gorszym sortem. Nie wykorzystał swoich innych możliwości.  Gorsze jest coś innego. Dlaczego w mieście rządzonym od tylu lat przez jednego Burmistrza znowu nie znalazł się nikt inny, kto ma coś do zaproponowania oprócz nowej kostki brukowej? Nie będziemy już pisać o stołku burmistrza ponieważ problem został rozwiązany w trybie wyborczym i tematu nie ma. Demokracja poległa. Będzie tak jak było. Czyżby o to Wam Chodziło – Drodzy Czytelnicy? Ale mimo to chodźmy na wybory. Może przynajmniej radnych wybierzmy sami, czyli demokratycznie.

zn

PS. Panie obecny/przyszły Burmistrzu! Gratuluję wygranej ze samym sobą! Jednak trochę współczuję, bo w końcu może zdarzyć się to, czym ci Panowie śpiewają….(patrz link na dole) Czyli to nie jest Koniec Pieśni.