News
Janku, będziemy pamiętać… (2 maja, 2019 2:35 pm)
Szansa na sukces? (8 kwietnia, 2019 1:57 pm)
Urząd, kury i mury (29 marca, 2019 3:35 pm)
Krytyka i samokrytyka (28 marca, 2019 4:02 pm)
Oczy szeroko zamknięte (7 lutego, 2019 10:20 pm)
2018-09-06 - Rowererm do wyborow 01

Rowerem do wyborów

6 września 2018
Comments off
707 Views

Wreszcie coś pozytywnego i z jajem. To, że będą wybory samorządowe wiadomo. Ale kiedy, i kto w nich wystartuje niekoniecznie. Na słupach ogłoszeniowych zawisła cisza, a komitetów jest mnóstwo. Dlaczego się ukrywają? Jakich mają kandydatów na radnych i burmistrzów? A może nawet jakieś pomysły na przyszłość Janowa? W końcu ludzie powinni głosować świadomie. Dlatego teraz pokazuję to co w Janowie zostało zapomniane. Kampanię wyborczą do samorządu, czyli głosowanie na ludzi, którzy będą nas reprezentować przez cztery lata w radzie miejskiej. Ludzi, którym możemy mówić co i gdzie trzeba zrobić. Bez polityki i lokalnych układów.

Na czwartkowy targ z zasady nie chodzę. Ale w ten czwartek pojechałem, żeby sprawdzić pewną sprawę. Przy okazji zobaczyłem coś co przypomniało mi prawdziwe kampanie wyborcze do samorządu w dawnych czasach. Trudno było uwierzyć, ale… ONI zapraszają do wyborów! To dawno zapomniana galanteria w morzu wyborczego chamstwa.  Będę im kibicował. Łążek Garncarski – tak trzymać! Jeżeli chcecie mieć swojego sołtysa nie odpuszczajcie. To musi się udać. Niech jeszcze TA rada podejmie taką decyzję. Powodzenia!

zn

PS. Blog janow24.eu jest otwarty na propozycje i oczekiwania komitetów i kandydatów w wyborach samorządowych. Możesz być czerwony, różowy albo biały. Byle uczciwy. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego.