News
Janku, będziemy pamiętać… (2 maja, 2019 2:35 pm)
Szansa na sukces? (8 kwietnia, 2019 1:57 pm)
Urząd, kury i mury (29 marca, 2019 3:35 pm)
Krytyka i samokrytyka (28 marca, 2019 4:02 pm)
Oczy szeroko zamknięte (7 lutego, 2019 10:20 pm)
2014-10-06 Plakat

Ogłoszenie o ogłoszeniach

7 października 2014
Comments off
1130 Views

Chcesz zostać radnym? Musisz zdobyć odpowiednią liczbę głosów i wygrać wybory. Wyborcy muszą o Tobie wiedzieć, znać Twój program i zamierzenia. A potem muszą zagłosować właśnie na Ciebie. Myślisz, że jesteś najlepszy? Twój konkurent myśli tak samo. A może masz dużą rodzinę i wielu znajomych, którzy postawią właśnie na Ciebie? Niekoniecznie. Nie jest tak łatwo kogoś przekonać aby oddał swój głos właśnie na Ciebie. Ale możesz sobie pomóc robiąc profesjonalną kampanię nie ponosząc wysokich kosztów.

Odpowiadając na dość liczne sugestie, proponuję umieszczanie swoich banerów, ulotek, programów, zdjęć na blogu janow24.eu. Wszyscy kandydaci do Rady Miasta, Rady Powiatu a nawet kandydaci z innych gmin będą mile widziani na blogu. Nieważna jest polityczna opcja, przekonania czy program. Nie mam żadnych uprzedzeń do nikogo. Wystarczy napisać na adres blog@janow24.eu i umówić na spotkanie w celu ustalenia szczegółów. Oczywiście, pewną niedogodnością będzie faktura z niewielką kwotą, ale czego się nie robi dla zwycięstwa.

Pamiętajcie, żadna lokalna gazeta nie zapewni miejsca wszystkim kandydatom. Plakaty może zerwać konkurencja, ulotki albo zamokną albo wylądują w koszu. A blog funkcjonuje przez całą dobę i nikt postronny nie może go wyłączyć. Możecie być dostępni dla wyborców do samego głosowania.

Zapraszam również na bloga obecnego i przyszłego burmistrza Janowa Krzysztofa Kołtysia. Warto chyba podziękować za cztery mijające lata i przedstawić swoje plany na kolejną kadencję. To się ludziom należy. A można to zrobić niekoniecznie na stronie internetowej miasta.

Zapraszam.

zn