News
Oczy szeroko zamknięte (Luty 7, 2019 10:20 pm)
Wieje nudą (Luty 5, 2019 3:25 pm)
Już robi karierę… (Styczeń 24, 2019 3:54 pm)
Sorry, taki mamy klimat (Styczeń 23, 2019 7:34 pm)
Prywatna kultura (Styczeń 21, 2019 9:09 am)
2019-01-24 - Juz robi kariere

Już robi karierę…

24 stycznia 2019
Comments off
857 Views

Nastąpiły „zmiany kadrowe” w Radach Społecznych jednostek podległych Samorządowi Województwa Lubelskiego. Marszałek województwa wskazał nowych przewodniczących Rad Społecznych w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie oraz Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Bożego w Lublinie. Zmiany obejmą także składy poszczególnych rad.

…w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Bożego w Lublinie nowym Przewodniczącym Rady Społecznej zostanie radny województwa lubelskiego Ryszard Majkowskipoinformował Remigiusz Małecki, rzecznik prasowy lubelskiego marszałka.

No i co? Zaskoczeni? Przecież radny województwa lubelskiego Ryszard Majkowski to nasz janowski Rysiek, człowiek wielu talentów politycznych, wieloletni radny, pasjonat kolarstwa i własnej żony, kierownik hali sportowej i wyrozumiały BHP-owiec. Uważam, że dobrze się stało z tą Społeczną Radą Nadzorczą w lubelskim szpitalu. Może Ryszard podpowie coś naszemu starostwu w kwestii szpitala janowskiego, a może trochę kasy mu wpadnie na nowe garnitury? Nie, niestety nie wpadnie, bo Rada jest społeczna czyli niepłatna. I to jest paradoks naszej rzeczywistości. Odpowiedzialność za darmo, czyli socjalizm w pełnym wydaniu. Mimo, to Rysiek, jak to mówią pamiętaj, rzucono Cię na trudny odcinek, nie zawiedź. Partia i Naród mają do Ciebie pełne zaufanie.

zn