News
Janku, będziemy pamiętać… (2 maja, 2019 2:35 pm)
Szansa na sukces? (8 kwietnia, 2019 1:57 pm)
Urząd, kury i mury (29 marca, 2019 3:35 pm)
Krytyka i samokrytyka (28 marca, 2019 4:02 pm)
Oczy szeroko zamknięte (7 lutego, 2019 10:20 pm)
2019-01-24 - Juz robi kariere

Już robi karierę…

24 stycznia 2019
Comments off
2073 Views

Nastąpiły „zmiany kadrowe” w Radach Społecznych jednostek podległych Samorządowi Województwa Lubelskiego. Marszałek województwa wskazał nowych przewodniczących Rad Społecznych w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie oraz Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Bożego w Lublinie. Zmiany obejmą także składy poszczególnych rad.

…w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Bożego w Lublinie nowym Przewodniczącym Rady Społecznej zostanie radny województwa lubelskiego Ryszard Majkowskipoinformował Remigiusz Małecki, rzecznik prasowy lubelskiego marszałka.

No i co? Zaskoczeni? Przecież radny województwa lubelskiego Ryszard Majkowski to nasz janowski Rysiek, człowiek wielu talentów politycznych, wieloletni radny, pasjonat kolarstwa i własnej żony, kierownik hali sportowej i wyrozumiały BHP-owiec. Uważam, że dobrze się stało z tą Społeczną Radą Nadzorczą w lubelskim szpitalu. Może Ryszard podpowie coś naszemu starostwu w kwestii szpitala janowskiego, a może trochę kasy mu wpadnie na nowe garnitury? Nie, niestety nie wpadnie, bo Rada jest społeczna czyli niepłatna. I to jest paradoks naszej rzeczywistości. Odpowiedzialność za darmo, czyli socjalizm w pełnym wydaniu. Mimo, to Rysiek, jak to mówią pamiętaj, rzucono Cię na trudny odcinek, nie zawiedź. Partia i Naród mają do Ciebie pełne zaufanie.

zn